Naprawa szyb

Naprawa szyb w Auto Gamma Bydgoszcz

Czy wiesz, że Auto Gamma jako pierwsi na terenie Małopolski wprowadziliśmy usługę naprawy szyb samochodowych? Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w tym temacie i dobrze znamy się na rzeczy. Jeśli chcesz zregenerować szybę w swoim aucie, to zapraszamy do kontaktu! Oferujemy naprawę w salonie oraz dojazd do klienta.

Regeneracja szyb samochodowych

Wiedz, że szyby stanowią istotny element każdego auta. Wzmacniają konstrukcję pojazdu, a zwłaszcza dachu. Chronią kierującego przed wiatrem, opadami, słońcem i promieniowaniem cieplnym oraz elementami znajdującymi się nad jezdnią. Z nimi wiąże się bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jednak już niewielki kamyk może spowodować, że na szybie pojawi się uszkodzenie, które kształtem przypominać będzie gwiazdkę lub półksiężyc. Zgodnie z przepisami ruchu drogowego za pęknięcie w szybie na kierowcę może zostać nałożony mandat, a policja zatrzyma dowód rejestracyjny. Przyszła Ci do głowy wymiana szyby? Nie ma takie potrzeby! Dzięki oferowanej przez nas usłudze – regeneracji szyb, możesz zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze. Szyby narażone są na działanie czynników zewnętrznych, które mogą uszkodzić ich strukturę. Specjalistom z Auto Gamma nie są obce żadne odpryski czy pęknięcia. Jeśli zauważyłeś uszkodzenie na szybie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy i gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi! Auto Gamma Bydgoszcz oferuje zarówno naprawę w salonie, jak i w każdym innym miejscu wskazanym przez klienta. Nie masz czasu do nas podjechać? Zadzwoń, to my przyjedziemy do Ciebie!

regeneracja szyb bydgoszcz
naprawa szyb bydgoszcz

Napraw szybę jak najszybciej i postaw na profesjonalistów

Pamiętaj, aby szybę naprawić zaraz po wystąpieniu uszkodzenia. Z czasem wypełnia się ono zanieczyszczeniami, przez które dochodzi do korozji szkła. Podczas opadów deszczu lub śniegu do pęknięcia w szybie dostaje się woda z pyłami. Wszelki brud i zanieczyszczenia, które wchodzą w miejsce uszkodzenia utrudniają odłożoną w czasie naprawę i przez to mogą pozostawić na szybie jeszcze większy ślad. Przy wyborze firmy zajmującej się naprawą szyb postaw na prawdziwych i zaufanych profesjonalistów. Nie wszyscy specjaliści dokonują regularnych napraw i zdarza się, że nie posiadają wystarczającej wiedzy i umiejętności w tym temacie, przez co mogą jeszcze bardziej uszkodzić szybę w Twoim samochodzie. Często zdarza się nam poprawiać po kimś pracę. Niestety, takie poprawianie jest trudniejsze i sprawia większy kłopot niż regeneracja od postaw. Do naprawy szyb używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zregenerowana przez nas szyba nie ulegnie szybko ponownemu uszkodzeniu. Dzięki nam Twoja szyba po odprysku kamienia znów może wyglądać jak nowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Mamy krótkie terminy realizacji.

Ceny za naprawę szyb

Naprawa szyby wiąże się z niewielkimi kosztami. Oferujemy konkurencyjne ceny. Naprawa szyby w samochodzie osobowym to koszt 130 zł netto, w samochodzie dostawczym 150 zł netto. W autobusie ciężarowym i autobusie za regenerację szyby zapłacić trzeba będzie 200 zł netto. Czas wykonania usługi jest krótki, czasem wystarczy tylko kilkadziesiąt minut. Pojazd można użytkować już bezpośrednio po naprawie.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 200 PLN