O Nas

bydgoszcz o nas

Marka Auto Gamma Bydgoszcz jest odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów związane ze świadczeniem usług w zakresie oświetlenia samochodowego. W naszej firmie stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu stale poprawiamy jakość jazdy po zmroku oraz w pogorszonych warunkach pogodowych, co bezpośrednio przekłada się na wzrost bezpieczeństwa na drogach. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne opinie klientów potwierdzają wysoką jakość naszych usług, krótki czas wykonania zlecenia, a także indywidualne i profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta.

Nasza historia

Auto Gamma Bydgoszcz została założona w 1993 roku, aby zająć profesjonalną renowacją i naprawą lamp samochodowych, czyli odnowieniem oświetlenia oraz napyleniem nowej warstwy aluminium na wypalone odbłyśniki. Podczas gdy na ówczesnym rynku dominowała wymiana reflektorów tanie zamienniki niskiej jakości lub drogie oryginały. Wraz z ugruntowaniem pozycji na rynku poszerzyliśmy zakres naszych usług, przełomowym momentem stało się wprowadzenie lamp w technologii LED, co umożliwiło manipulowanie fabrycznym oświetleniem pojazdu, zwiększając jego intensywność. Blisko 30-letnie doświadczenie czyni nas ekspertami w naszej dziedzinie. Posiadamy do dyspozycji największy europejski magazyn z oświetleniowymi częściami zamiennymi, jak również szeroki asortyment elementów własnej produkcji.

bydgoszcze pdr
bydgoszcz nagrody

Nasze priorytety

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodność świadczonych usług. We współpracy z kontrahentami cenimy sobie stały kontakt oraz analizę opinii klientów, dzięki czemu monitorujemy zlecenia, adaptujemy się do zmian i ciągle się rozwijamy. Obecnie współpracujemy z licznymi klientami w kraju i za granicą, którzy cenią nasze innowacyjne podejście oraz inwestycję w poprawę i poszerzenie oferty, by zapewnić ciągłość rozwoju. Potrzeby klienta są naszym priorytetem, dlatego usługi dopasowujemy indywidualnie do każdego zlecenia, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej skomplikowanym pomysłom. Możemy sprawić, że pojazd nie tylko stanie się bardziej bezpieczny, ale też będzie wyróżniał się na drogach.

DOŁĄCZ DO
PLACÓWEK FRANCZYZOWYCH
AUTO GAMMA

Oferowane usługi

Możesz zwrócić się do nas, jeśli potrzebujesz naprawy lamp w technologii LED, regeneracji odbłyśników i kloszy reflektorów lamp samochodowych lub wprowadzenia modyfikacji w układzie oświetlenia, np. przez zamontowanie soczewek Bi-LED. Ponadto oferujemy polerowanie plastikowych reflektorów z zewnątrz przednich i tylnych, wyczyszczenie reflektorów od wewnątrz, diagnozę słabego oświetlenia, polerowanie soczewek w reflektorach, wymianę żarówek i żarników ksenonowych, poziomowanie (ustawienie) reflektorów, oklejanie lamp LED, uszczelnianie reflektorów, przerabianie angielskich reflektorów soczewkowych na polskie, zmianę kolorystyki lampy, naprawę przetwornic oraz wymianę silnika regulacji wysokości świateł. Odpowiednie, sprawnie działające oświetlenie jest podstawą bezpieczeństwa na drodze, dlatego nie zwlekaj — już dziś umów się na przegląd i skorzystaj z usług Auto Gamma Bydgoszcz.

Pełna oferta Auto Gamma

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

 • Naprawa szyb
 • Usuwanie wgnieceń PDR
 • Polerowanie lamp
 • Regeneracja reflektorów
 • Regeneracja odbłyśników
 • Tuning lamp samochodowych
 • Przeróbka lamp na BI-LED
 • Oklejanie lamp folia PPF
 • Regeneracja lamp motocyklowych
 • Przeróbka lamp motocyklowych
 • Naprawa lamp LED
 • Przeróbka lamp UK USA na EU

Jesteśmy laureatami

Orly Motoryzacji 2021e gazele biznesu logo autogamma
Wyróżnienia są dla nas szczególnie ważne, a najbardziej te, które zostały sporządzone w oparciu o opinie klientów. Szczycimy się nimi ponieważ otrzymują je tylko najlepsi w branży!

Dziękujemy !

Napisali o nas!

Lampy w aucie słabo świecą? Można je przerobić – zaświecą lepiej niż nowe!

Jeśli reflektory w twoim samochodzie są żółte ze starości, to z zewnątrz przy odrobinie zacięcia możesz odświeżyć je sam – będą wyglądać jak nowe. Ale wypolerowanie kloszy nie sprawi, że lampy będą również świecić jak nowe, bo zużyły się ich wewnętrzne elementy. Można je jednak profesjonalnie zregenerować albo nawet… wymienić na nowe, lepsze!
Przeczytaj więcej!