Oklejanie lamp folia PPF

Oklejanie lamp folia PPF w Auto Gamma Bydgoszcz

Samochody złożone są z wielu komponentów, które z czasem się zużywają, co prowadzi do pogorszenia niektórych parametrów. Lampy to element, który szczególnie jest wystawiony na działanie szkodliwych czynników. Deszcz, słońce, kamienie, piasek oraz sól drogowa to główne czynniki, które powodują niszczenie się lamp. Ze względu na budowę lampy, widoczne są na niej nawet najmniejsze zarysowania oraz uszkodzenia. Każdemu z nas zależy na tym, aby samochód prezentował się jak najlepiej, dlatego nasza firma Auto Gamma Bydgoszcz wykonuje usługę oklejania lamp folią PPF. Dzięki temu prostemu zabezpieczeniu nasze lampy będą wyglądać jak nowe przez bardzo długi okres. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w profesjonalny sposób zadbać o kondycję reflektorów w swoim pojeździe.

Dlaczego warto okleić lampy folią PPF?

Folia PPF to bardzo trwałe zabezpieczenie naszych lamp przed uszkodzeniami, które mogą powstawać za sprawą różnych czynników zewnętrznych. Taki zabieg może również wpłynąć na wygląd naszego samochodu, ponieważ niektóre folie mogą nadać naszym reflektorem bardziej sportowego lub eleganckiego wyglądu. Aby osiągnąć jednak taki efekt, konieczne jest oklejenie lamp przy pomocy foli PPF przyciemniającej. W naszej firmie oklejamy lampy za pomocą specjalnej foli poliuretanowej. Taki materiał cechuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz trwałością po nałożeniu. Nasi pracownicy zawsze służą radą klientowi, w kwestii tego, jaka folia PPF najlepiej nada się do zabezpieczenia lamp w samochodzie. Stosowane przez nas folie mogą być całkowicie przeźroczyste, dzięki czemu nie wpływają negatywnie na wygląd oraz działanie reflektorów samochodowych.

oklejanie lamp ppf bydgoszcz
folia ppf bydgoszcz

Zalety foli PPF

Folia PPF to materiał przede wszystkim skutecznie chroniący nasze lampy przed szkodliwymi warunkami. Polska to kraj, w którym przez długi czas pada śnieg lub deszcz, a na drogach znajduje się sól. Dodatkowo duża ilość kamienia na drodze sprawia, że nasze lampy są mocno wystawione na działanie wielu niekorzystnych czynników, które mogą je uszkodzić. Po nałożeniu foli PPF na lampy nasze auto będzie z pewnością lepiej zabezpieczone. Folia PPF cechuje się także dużą przepuszczalnością światła, dlatego nie musisz się martwić, że wydajność twoich świateł ulegnie pogorszeniu. Najnowsze folie odporne sa również na blaknięcie wskutek słońca, a wysoka termokurczliwość tych foli sprawia, że można je idealnie dopasować do kształu lampy.

Oklejanie lamp folią PPF w Auto Gamma bydgoszcz

W naszym serwisie zajmujemy się kompleksowo oklejaniem reflektorów samochodowych za pomocą foli PPF. Nasze usługi są wykonywane zgodnie z życzeniem klienta. Wykwalifikowana kadra pracownicza nałożyć może profesjonalnie na twoje lampy zarówno folię całkowicie bezbarwną, jak i folię posiadającą przyciemnienie. Cały czas inwestujemy w najnowsze technologie, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Jeżeli wiec chcesz, aby lampy w twoim samochodzie, zawsze prezentowały się dobrze, to skorzystaj z naszych usług i zabezpiecz je za pomocą foli PPF.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 250 PLN