Polerowanie lamp

Polerowanie lamp w Auto Gamma Bydgoszcz

Użytkowanie samochodu powoduje stopniowe zużywanie się jego podzespołów. Dotyczy to również lamp. Ich całkowita wymiana jest na szczęście ostatecznością, w wielu wypadkach wystarczy polerowanie tych elementów. Auto Gamma Bydgoszcz to serwis, który usługi w tym zakresie wykonuje od niemal 30 lat.

polerowanie lamp bydgoszcz
polerka lamp bydgoszcz

Wysoka jakość, przyjazne dla klienta ceny

Zużywanie się lamp samochodowych spowodowane może być przez różne czynniki. Należą do nich zarówno zmiany temperatury czy opady atmosferyczne, jak i zanieczyszczenia. Również promieniowanie UV może być przyczyną powstawania nieestetycznych zmatowień tych elementów pojazdu. Problem ten rzutuje nie tylko na estetykę. Bardzo często uszkodzone lub zużyte lampy stanowią zagrożenie – zarówno dla nas, jak i dla innych uczestników ruchu. Światło, przechodzące przez powłokę o niepełnej przejrzystości, może być znacznie mniej intensywne, przez co widoczność ulega istotnemu ograniczeniu. Zły stan reflektorów może więc prowadzić do powstawania niebezpiecznych sytuacji na drodze. Na szczęście zapobieganie takiemu stanowi rzeczy jest stosunkowo proste, a nasza firma świadczy w tym zakresie usługi dla kierowców od wielu lat. Prowadzone przez nas polerowanie lamp samochodowych jest przy tym znacznie tańsze niż wymiana całych reflektorów.

Polerowanie lamp – usługa na wysokim poziomie

Zwykle problem z przejrzystością reflektorów może rozwiązać właśnie ich polerowanie. Przywrócenie w ten sposób walorów początkowych tych podzespołów samochodowych jest całkowicie realne. Jak prowadzimy prace w tym zakresie? Pierwszym etapem jest zawsze usunięcie pożółkłej powierzchni przy użyciu materiałów ściernych najwyższej klasy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zastosowanie tańszych zamienników może prowadzić do powstania trudnych do usunięcia uszkodzeń reflektora. My używamy środków w pełni profesjonalnych i bezpiecznych dla Twojego samochodu. Dalsze etapy zakładają nałożenie na reflektor specjalnych preparatów, które skutecznie wypełniają mikrorysy. Te ostanie mogą powstać na przykład w trakcie ścierania pożółkłej warstwy. Po zakończeniu procesu reflektor wygląda tak, jak wówczas, gdy opuszczał fabrykę.

Polerowanie reflektorów – tylko w firmie Auto Gamma Bydgoszcz

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na przeprowadzenie polerowania reflektorów w sposób całkowicie dla nich bezpieczny. Naszą pracę wykonujemy z pietyzmem, przykładając najwyższą wagę do zadowolenia klienta. Możemy bez fałszywej skromności powiedzieć, że jesteśmy liderem rynku. Nasza renoma sięga zresztą jeszcze dalej. Działamy szybko i sprawnie, dzięki czemu klient zawsze wychodzi z naszego serwisu zadowolony. Polerowanie reflektorów nie ma przed nami tajemnic – możemy zająć się każdym modelem tego sprzętu. Nie zwlekaj więc – umów spotkanie już dzisiaj. Za niewielką kwotę przywrócimy żywotność i znakomity wygląd Twoim reflektorom, a w czasie, gdy my się nimi zajmiemy, Ty napijesz się kawy w naszej poczekalni.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN