Przeróbka lamp na BI-LED

Przeróbka lamp na BI-LED w Auto Gamma Bydgoszcz

Technologia BI-LED cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów używających samochodów osobowych. Technologia ta może w znacznym stopniu poprawić jakość oświetlenia w naszych samochodach. Niestety wielu kierowców w dalszym ciągu nie zdaje sobie z tego sprawy. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, które płyną z zastosowania BI-LED. Do głównych zalet lamp z wykorzystaniem technologii BI–LED możemy zaliczyć między innymi: niski pobór prądu, bezobsługowy system, mocniejszą wiązkę światła w stosunku. Jednak najważniejszy wydaje się fakt, iż możemy zamontować je w reflektorach każdego typu.

przerboka lamp biled bydgoszcz
pdr bydgoszcz

Serwis Auto Gamma oferuje przeróbkę lamp z wykorzystaniem technologii BI-LED

Starsze modele samochodów miały zamontowane zwykłe lampy. Już teraz możesz sprawić, że będą one wyglądały zjawiskowo. Dzięki naszej usłudze przerabiania lamp z wykorzystaniem technologii BI-LED Twoje auto może zachwycić eleganckim i nienagannym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Soczewki BI-LED montowane są w miejscu oryginalnych odbłyśników. Przeróbki tej możesz dokonać w naszym serwisie Auto Gamma Bydgoszcz. Warto wiedzieć, że najnowocześniejsze układy projektorów LED cechują się niewielkimi rozmiarami oraz niższą wagą, co pozwala nam na zamontowanie ich w reflektorach o niewielkiej przestrzeni roboczej, a także zdecydowanie skraca czas montażu.

Przeróbka lamp BI-LED – dowiedz się, dlaczego warto

Zalety i korzyści, które płyną z przeróbki lamp BI-LED jest bardzo długa. Musisz być gotowy na to, że Twój pojazd zostanie odświeżony i zyska atrakcyjny wygląd. Najważniejsze jest to, że nowe lampy w znacznym stopniu przyczynią się do poprawy widoczności Twojego pojazdu na drodze. Jazda po zmroku stanie się dla Ciebie bezpieczniejsza i bardziej efektywna, odpoczną także Twoje oczy, które niewątpliwie męczą się podczas jazdy przy użyciu lamp starego typu. Poznaj najważniejsze cechy charakterystyczne tego typu oświetlenia. Do najważniejszych z nich należy energooszczędność oraz niezawodność. Diody LED, które wykorzystujemy w tej technologii, są odpowiedzialne za generowanie całego światła dlatego są zdecydowanie mniej energochłonne. Pozwala to na przedłużenie żywotności akumulatora, a także zmniejszenie zużycia paliwa, co przy stale rosnących cenach jest priorytetowe. Reflektory xenonowe czy lampy halogenowe wydają się blednąć w porównaniu z montowanymi przez nas reflektorami LED. Są one bezpieczniejsze, pozwalają oszczędzać pieniądze. Na uwagę zasługuje także fakt, że są niesamowicie wydajne, niezawodne i przede wszystkim mają bardzo atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Musisz wiedzieć, że po montażu lamp BI-LED nie musisz się martwić o komputer pokładowy, czy wyświetlane błędy, ponieważ możliwość regulacji lampy zostaje w całości zachowana.

Technologia BI-LED daje nam wiele korzyści przy niewielkich nakładach finansowych

Umów się na wizytę w naszym serwisie Auto Gamma Bydgoszcz i odmień swoje życie za kierownicą już dziś. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu zadbają o to, aby Twoje nowe lampy działały bez zarzutu. Gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.

Technologia BI-LED to twoje bezpieczeństwo i wygoda

Jeżeli podejmiesz decyzję o zmianie oświetlenia samochodowego na BI-LED z pewnością będziesz zadowolony. Zyskujesz zdecydowanie lepszą widoczność na drodze, nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Zamiana ta to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią szybkie, efektywne, a przede wszystkim tanie zmiany w swoim samochodzie. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Zaledwie jednej projektor, który wykorzystuje technologię BI-LED pozwala na wykonanie świateł drogowych oraz mijania z jakością, której do tej pory nie spotkałeś. Zastosowanie diod LED minimalizuje ryzyko oślepienia, dzięki temu, że białe światło rozkłada się równomiernie. Lampy tego typu pozwalają na rozświetlenie całej drogi od razu, co znacząco wpływa na poprawę pewności jazdy po zmroku a przede wszystkim na poprawę bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 1400 PLN