Regeneracja odbłyśników

Regeneracja odbłyśników w Auto Gamma Bydgoszcz

Każdy element, który znajduje się na wyposażeniu samochodu zużywa się i jest to proces naturalny. Tak samo dzieje się w przypadku reflektorów samochodowych. Jeśli jest on nieszczelny, wystąpią uszkodzenia mechaniczne lub użyjemy tanich zamienników żarówek, proces zużycia zostanie znacząco przyśpieszony. Warto więc zdecydować się na regenerację odbłyśników. Nasz serwis Auto Gamma Bydgoszcz już od wielu lat wykonuje szeroki zakres usług. Mamy ogromne doświadczenie, więc możesz mieć pewność, że profesjonalnie zadbamy o Twój reflektor samochodowy.

Usługa regeneracji odbłyśników w salonie Auto Gamma

Zużywanie się lamp w pojeździe to proces naturalny. Degeneracja dotyka głównie odbłyśników. Wraz upływem czasu mogą się one stopić, odkształcać, ściemnieć czy też utracić aluminiową powłokę. W wielu sytuacjach można zregenerować odbłyśnik, wystarczy ponownie napylić aluminium w komorach próżniowych. Jednak jeśli odblask jest odkształcony, trzeba go wymienić na nowy.

regeneracja odblysnika bydgoszcz
metalizacja bydgoszcz

Odbłyśnik – istotny element lampy samochodowej

Lampa samochodowa zbudowana jest z wielu elementów. Najważniejszym z nich jest oczywiście żarówka. Odbłyśnik jest elementem, który pełni bardzo istotną funkcję – to on wpływa na oświetlenie drogi i dobrą widoczność. Jeśli jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wypuszcza przez lampę wysokiej jakości wiązki światła. W przypadku, gdy odbłyśnik ulega uszkodzeniu lub zniszczeniu, nie ma możliwości dobrze oświetlać drogi. Traci na tym zarówno nasze bezpieczeństwo, jak i innych kierowców znajdujących się na drodze. Musisz więc zwracać uwagę nawet na niewielkie zmatowienia czy uszkodzenia, które mogą wpłynąć negatywnie na jakość wypuszczanego światła. Jeśli jakiekolwiek wystąpią, udaj się do salonu, aby zregenerować swój odbłyśnik. Nie zawsze jest konieczna całkowita wymiana lampy – wystarczy przeprowadzić metalizację, której podejmie się specjalista.

Czyszczenie oraz regeneracja reflektorów samochodowych

Samochody, które poruszają się w Polsce na drogach mają średnio około 15 lat. Jest to bardzo długi okres użytkowania pojazdu, więc dużo elementów wyposażenia auta z biegiem czasu traci na jakości, zużywa się i ulega uszkodzeniom lub zniszczeniom. Dotyczy to także reflektorów samochodowych. W niektórych lampach nie ma problemu z wymontowaniem odbłyśnika, aby następnie oddać go do profesjonalnej regeneracji. Zdarza się jednak, że odbłyśnik nie jest dostępny od strony dekielka, więc konieczne jest rozklejenie reflektora, by móc wymontować odbłyśnik. Pamiętaj więc, aby nie wykonywać takich czynności na własną rękę. Wybierz się do specjalisty, który go rozklei i z łatwością dostanie się do lustra reflektora. Gwarantujemy, że zapłacisz dużo mniej, niż jak byś się zdecydował na całkowitą wymianę lampy. Ceny fachowej metalizacji odbłyśników w naszym serwisie Auto Gamma Bydgoszcz zaczynają się już od 100 złotych. Nasza firma wykonuje takie czynności już od kilkunastu lat, a sam proces regeneracji jest doprowadzony do perfekcji. Wszystko po to, aby klient czuł zadowolenie i satysfakcję z wizyty w naszym salonie, co przełoży się na bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 150 PLN