Tuning lamp samochodowych

Tuning lamp samochodowych w Auto Gamma Bydgoszcz

Szukasz ciekawego pomysłu na modyfikację i tuning lamp w swoim samochodzie? Auto Gamma Bydgoszcz może zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł. Oświetlenie samochodowe to nasza pasja, której w pełni oddajemy się już od dobrych kilkunastu lat. Nieustannie rozwijamy się w tym obszarze i jesteśmy na bieżąco z aktualnie panującymi trendami w świecie tuningu pojazdów. Jesteśmy w stanie sprawić, aby twoje auto wyglądało oryginalnie i nowocześnie, a jego lampy perfekcyjnie oświetlały drogę przed Tobą. Nie zwlekaj i przyjedź do nas!.

Stuninguj reflektory w swoim samochodzie

Czy myślałeś o tuningu lamp w swoim samochodzie? Chcesz sprawić, aby Twoje auto nabrało charakteru i wyglądało bardziej drapieżnie? A może marzy Ci się trochę nowocześniejszy wygląd pojazdu? Z nami wszystko jest możliwe. Już w kilka godzin możemy sprawić, że Twój samochód będzie przyciągać wzrok i wyróżniać się na tle innych pojazdów. Szukasz miejsca, gdzie w profesjonalny sposób i w atrakcyjnej cenie dokonasz tuningu lamp? Trafiłeś idealnie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy jedni z najlepsi w tuningu lamp samochodowych.

modyfikacja lamp bydgoszcz
tuning lamp bydgoszcz

Popularne metody tuningu lamp samochodowych

Czy wiesz, że istnieje wiele sposobów na modyfikację reflektorów samochodowych? Jednym z nich jest montaż dynamicznego paska kierunkowskazów i świateł dziennych DRL. Paski, które montujemy posiadają innowacyjną funkcję płynącego światła kierunkowskazu oraz świateł dziennych. Dzięki rzadkiej i nowatorskiej konstrukcji tych pasków w łatwy sposób możemy dostosować ich długość i kształt. Zmodyfikowane światła kierunkowskazu będą pracować sekwencyjnie i pełnić także funkcję świateł dziennych. Jak to działa? Przy zasygnalizowaniu zmiany kierunku jazdy światło dzienne zamieni się w kierunkowskaz, a po jego wyłączeniu wróci do poprzedniej pozycji i ponownie zaświeci białe światło. Auto Gamma Bydgoszcz nieustannie się rozwija i zna wszystkie najnowsze nowinki techniczne. Dostosowujemy swoją ofertę do panujących trendów i spełniamy każde zachcianki naszych klientów.

Kolor we wnętrzu lampy

Inną i równie ciekawą propozycją dla fanów tuningu jest malowanie wnętrza lamp Twojego samochodu. Na czym to polega? Na początku tej modyfikacji rozklejany jest klosz lampy i oddzielany od reszty elementów. Następnie bardzo dokładnie przygotowuje się powierzchnię lampy pod proces malowania. Po tym procesie przechodzimy do nakładania dwóch warstw podkładu. Następnym krokiem jest wypełnienie wnętrza reflektora wybranym przez Ciebie kolorem. Modyfikacja ta może trochę potrwać, ponieważ podobnie jak w przypadku podkładu nakładamy dwie warstwy koloru. Na koniec dokonujemy już tylko drobnych poprawek i czyścimy lampy. Czekamy aż pomalowany reflektor dobrze wyschnie i montujemy go z powrotem w samochodzie. Kolor farby wybierasz sam spośród szerokiej gamy kolorów. Chcesz coś zmienić w swoim samochodzie? Skorzystaj z naszej oferty.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 600 PLN