Usługi

Nasza firma powstała w 1993 roku. Od samego początku istnienia świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Przez cały okres naszej działalności na rynku otrzymaliśmy wiele branżowych nagród, ale najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i jego radość po profesjonalnym wykonaniu usługi.

Reflektory samochodowe – szeroki zakres usług

Wybierając nasz salon Auto Gamma Bydgoszcz masz gwarancję, że usługi zostaną wykonane z należytą starannością i jakością. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, mamy ogromną wiedzę na temat reflektorów i doświadczenie, a także bardzo dobry sprzęt. Zajmujemy się głównie naprawą lamp LED, polerowaniem reflektorów oraz regeneracją odbłyśników. Dodatkowo możesz na nas liczyć w kwestii czyszczenia reflektorów od wewnątrz, polerowania soczewek czy wymiany żarówek. Chętnie zajmiemy się także diagnozą Twojego oświetlenia, ustawieniem świateł, poziomowaniem reflektorów czy też ich uszczelnianiem. Do zakresu naszych usług należy również montaż lamp Bi-LED, oklejanie lamp folią PPF oraz naprawa przetwornic.

Naprawa lamp LED

Jeśli Twój reflektor uległ zniszczeniu lub nie działa jak należy, koniecznie skontaktuj się z nami. Musisz wiedzieć, że przy wystąpieniu takiej sytuacji istnieje ryzyko otrzymania mandatu. Poza tym niesprawne lampy to stwarzanie zagrożenia na drodze, a co za tym idzie – brak bezpieczeństwa i wypadki drogowe. Często zdarza się tak, że naprawa lamp LED w samochodzie jest o wiele bardziej opłacalna, niż jej całkowita wymiana. Korzystając z naszego serwisu masz możliwość całkowitej regeneracji lamp przednich oraz tylnych już od 100 złotych.

Polerowanie reflektorów

Jest to usługa, która poprawi nie tylko Twoje bezpieczeństwo na drodze, ale także wygląd wizualny Twojego samochodu. Warto zadbać o swoje reflektory, ponieważ z czasem mogą pojawić się zanieczyszczenia takie jak piasek czy kamyki, które spowodują szybszą degradację Twoich lamp. Z kolei klosze lamp samochodowych z biegiem czasu mogą stać się mniej odporne na szkodliwe promieniowanie UV. Wszystko to wpływa na Twoją widoczność na drodze, więc warto rozważyć usługę polerowania.

bydgoszcz uslugi

Czy warto wybrać nasz serwis?

Mamy jedną z najlepszych ofert na rynku, ogromne doświadczenie i pasję do pracy, którą wykonujemy. Zależy nam na zadowoleniu klienta, Twojej wygodzie oraz komforcie podczas jazdy. Dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości usług.Zapisz się na wizytę i widzimy się w serwisie👈